سفارش آنلاین در سروش ، ایتا ، تلگرام و اینستاگرام

  تلفن های تماس : 09127786408 - 02122471659 

سبد خرید [خالی]

مثبت‌اندیشی چیست و چرا به آن نیاز داریم؟

 

 

 

 

 

 

 

 
مثبت‌اندیشی یک نگرش ذهنی و عاطفی است که در آن انتظار نتایج خوب و مطلوب را دارید و زمانی که برنامه‌ها آنطور که انتظار می‌رود پیش نمی‌روند افراد دلسرد نمی‌شوند. با این چارچوب ذهنی شکست را نمی‌پذیرید و اجازه نمی‌دهید که هیچ چیز منفی بر روحیه و وضعیت ذهنی شما تأثیر بگذارد. مثبت‌اندیشی یعنی خوش بینی و نگرش مثبت. به این معنی است که به آینده نگاه کنید و زندگی بهتر و شادتری را متصور شوید و از موانع، مشکلات یا تأخیر‌ها دلسرد نشوید. فردی با ذهنیت مثبت مردم را تشویق می‌کند و احساس خوبی در آن‌ها ایجاد خواهد کرد.

تفکر مثبت چیست؟

مثبت‌اندیشی نگرش پذیرش افکار، کلمات، تصاویر و احساساتی است که به رشد، موفقیت و نتیجه رضایت بخش کمک می‌کند. این یک نگرش ذهنی است که انتظار نتایج خوب و مطلوب را دارد. با این چارچوب ذهنی افکار خوبی در مورد خود و دیگران می‌اندیشید و آینده بهتری را متصور می‌شوید. مثبت‌اندیشی به دنبال راه حل است در حالی که تفکر منفی بر مشکلات و موانع تمرکز می‌کند.

مثبت‌اندیشی در تجارت به چه صورت است؟

این به معنای نگرش انتظار موفقیت، تجسم موفقیت، باور به خود و توانایی‌های خود و عدم در نظر گرفتن شکست به عنوان یک گزینه است. وقتی این نگرش وجود دارد شما شجاعت رویا‌های بزرگ را دارید و جرأت می‌کنید برنامه‌ریزی کنید و کسب و کار خود را توسعه دهید.

مثبت‌اندیشی در ورزش به چه صورت است؟

این نگرش باور به توانایی فرد برای برنده شدن، احساس قوی و شایستگی و داشتن انگیزه و استقامت برای پیروزی و کسب نتایج خوب است. با این نگرش شما تمایل بیشتری به تمرین خود دارید.

تفکر مثبت در زندگی روزمره چیست و چرا به آن نیاز دارید؟

این نگرش یک فرد شاد و خوش اخلاق است که با وجود مشکلات و موانع نگاه روشنی را حفظ می‌کند. فردی که این نگرش را دارد شاد و مسرور است و اجازه نمی‌دهد مشکلات و افراد منفی بر ذهن، عواطف و رفتار تأثیر بگذارند. موفقیت و شکست نتیجه نحوه استفاده از ذهن و نحوه تفکر ماست. اگر انتظار شکست را داشته باشید و در هر موقعیتی نکات منفی و سختی‌ها را ببینید و مدام به آن‌ها فکر کنید برای موفقیت تلاش نخواهید کرد و بنابراین شکست را به واقعیت تبدیل خواهید کرد. اگر می‌خواهید در کسب و کار، ورزش، سیاست، بازیگری، خوانندگی و کارآفرینی یا در هر زمینه دیگری موفق باشید باید نگرش مثبتی داشته باشید.

 

خواندن 27 دفعه

فروشگاه پوشاک کودک ایرانی در سال 1395 فعالیت خود را در عرصه فضای مجازی آغاز نمود. پس از گذشت یک سال از فعالیت خود با جذب بیش از 70 هزار عضو اینستاگرام ثابت گردید که بهترین ها را جمع آوری نموده است. فروشگاه (پوشاک کودک ایرانی) با عرضه مستقیم برترین برندهای ایرانی در زمینه پوشاک نوزاد ، کودک ، نوجوان این امکان را فراهم آورده است ، ایرانیان می توانند با افتخار از جنس ایرانی با کیفیت استفاده کنند. برندهایی همچون نیلی ، آدمک ، بی بیبی ، رابو ، ادامه ...

شماره تماس :02122471659 -09127786408

شماره جهت سفارش آنلاین در سروش،ایتا و تلگرام :

                          09034617988

کودک ایرانی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

              

تمامی حقوق سایت متعلق به فروشگاه کودک ایرانی می باشد . | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

Please publish modules in offcanvas position.