سفارش آنلاین در سروش ، ایتا ، تلگرام و اینستاگرام

  تلفن های تماس : 09127786408 - 02122471659 

سبد خرید [خالی]

موقعیت های خواب در دوران بارداری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در این دوران بیشتر از هر روز به خواب آن هم یک خواب راحت نیاز دارید. پیدا کردن یک موقعیت خوب برای استراحت کار آسانی نیست . به این دلیل که خوابیدن به پشت در این دوران درست نیست و شما در این جا با موقعیت های خواب راحت در بارداری آشنا میشوید.
چه شرایطی برای خوابیدن در بارداری مناسب است؟

بهترین و مطمئن ترین حالت خواب برای خانم های باردار در 3 ماه اول به پهلوی چپ خوابیدن است زیرا از گردش خون پشتیبانی میکند.

شماهم نمیتوانید به پهلو بخوابید؟

سعی کنید از بالشت های زیادی استفاده کنید و یک بالشت بین پایتان قرار دهید و یک بالشت هم پشتتان بگذارید

سعی کنید از بالشت بارداری استفاده کنید

اگر که بالشت بارداری ندارید خودتان به خودتان کمک کنید و سعی کنید به حالت نیمه قائم در تختتان بخوابید

موقعیت های خواب در بارداری:

     خوابیدن روی شکم

اگر شما عادت دارید که روی شکم بخوابید مشکلی وجود ندارد اگر که برای فرزندتان مشکلی نداشته باشد. اگر که اذیت شدید حالت خود را تغییر دهید.

 

     خوابیدن به پشت

متخصصین زنان و زایمان به خانم های باردار توصیه میکنند که در دوران بارداری در 3 ماه دوم و سوم از خوابیدن به پشت خودداری کنند زیرا وزن کودک در حال رشد داخل رحم مادر روی روده ها قرار میگیرد که همان رگ اصلی است که به قلب برمیگردد.

 

خوابیدن به پشت در بارداری چه مشکلاتی را ایجاد میکند؟

اگر در دوران بارداری رو به شکم خوابیده اید نگران نباشید. افراد کمی وجود دارند که در شب هنگام خواب تا صبح به یک حالت بمانند و بیشتر افراد غلت میزنند و تا صبح به یک حالت نمیتوانند بخوابند و حالتشان تغییر میکند.

زمانی که خواب هسیتد و ناگهان از خواب بیدار شدید سعی کنید بدنتان را به یک حالت دیگر تغییر دهید و پشت به پشت بخوابید و نگران چیزی نباشید.

خواندن 29 دفعه

فروشگاه پوشاک کودک ایرانی در سال 1395 فعالیت خود را در عرصه فضای مجازی آغاز نمود. پس از گذشت یک سال از فعالیت خود با جذب بیش از 70 هزار عضو اینستاگرام ثابت گردید که بهترین ها را جمع آوری نموده است. فروشگاه (پوشاک کودک ایرانی) با عرضه مستقیم برترین برندهای ایرانی در زمینه پوشاک نوزاد ، کودک ، نوجوان این امکان را فراهم آورده است ، ایرانیان می توانند با افتخار از جنس ایرانی با کیفیت استفاده کنند. برندهایی همچون نیلی ، آدمک ، بی بیبی ، رابو ، ادامه ...

شماره تماس :02122471659 -09127786408

شماره جهت سفارش آنلاین در سروش،ایتا و تلگرام :

                          09034617988

کودک ایرانی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

              

تمامی حقوق سایت متعلق به فروشگاه کودک ایرانی می باشد . | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

Please publish modules in offcanvas position.