سفارش آنلاین در سروش ، ایتا ، تلگرام و اینستاگرام

  تلفن های تماس : 09127786408 - 02122471659 

سبد خرید [خالی]

کف پای صاف در نوزادان چه دلایلی دارد؟

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گفته محققان نوزادان تا دو یا سه سالگی به صورت فیزیولوژیکی کف پایشان صاف است. شل بودن لیگامانی (Ligament) و تاندون ها، ضعف عضلات و بافت چربی موجود در کف پا دلیل ایجاد کف پای صاف در نوزادان است. اما این صافی پای کودک تا چه زمانی بی خطر است؟ محققان معتقدند اگر صافی کف پای کودک پس از چهار، پنج سالگی همچنان باقی بماند، علامت هشداری برای والدین محسوب می شود و درمان صافی پا باید آغاز شود.بیشتر بخوانید آزمایش کف پای نوزاد چقدر مهم است؟
چگونه بفهمیم کف پاهای کودک صاف است؟
به گزارش خراسان بچه ها پس از کمی پیاده روی این موضوع را با والدین خود به صورت گلایه هایی مثل: «خیلی خسته شدم» یا « پا درد دارم» مطرح می کنند.همچنین اگر به کفش کودکان دقت کنید داخل کفش ساییدگی دیده می شود.موثرترین درمان برای صافی کف پا، استفاده از کفی های طبی و در صورت نیاز کفش طبی است. برجستگی هایی که روی کفی طبی وجود دارد قوس کف پا را حمایت می کند و باعث توزیع مجدد نیرو در کف پا و کاهش درد و احساس خستگی می شود.

خواندن 15 دفعه

فروشگاه پوشاک کودک ایرانی در سال 1395 فعالیت خود را در عرصه فضای مجازی آغاز نمود. پس از گذشت یک سال از فعالیت خود با جذب بیش از 70 هزار عضو اینستاگرام ثابت گردید که بهترین ها را جمع آوری نموده است. فروشگاه (پوشاک کودک ایرانی) با عرضه مستقیم برترین برندهای ایرانی در زمینه پوشاک نوزاد ، کودک ، نوجوان این امکان را فراهم آورده است ، ایرانیان می توانند با افتخار از جنس ایرانی با کیفیت استفاده کنند. برندهایی همچون نیلی ، آدمک ، بی بیبی ، رابو ، ادامه ...

شماره تماس :02122471659 -09127786408

شماره جهت سفارش آنلاین در سروش،ایتا و تلگرام :

                          09034617988

کودک ایرانی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

              

تمامی حقوق سایت متعلق به فروشگاه کودک ایرانی می باشد . | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

Please publish modules in offcanvas position.